КОМПАКТНИЙ СО2 ІНКУБАТОР S-BT SMART BIOTHERM

Назва обладнання
Коротний опис
Ціна в євро з ПДВ
Компактний СО2 інкубатор
S-Bt Smart Biotherm

S-Bt Smart Biotherm призначений для роботи в областях клітинної біології (робота з культурами клітин тварин і тканин), молекулярної біології (аналіз ДНК / РНК, реакції гібридизації), біотехнологій (синтез цільового білка і ін. Молекул), імунології (синтез антитіл і ін. білків імунної системи).

Прилад забезпечує шестисторонній обігрів стінок камери і двері, тим самим забезпечуючи рівномірний розподіл температури всередині інкубатора.

Вбудований високоточний інфрачервоний CO2-датчик дозволяє вимірювати і контролювати рівень CO2 і не чутливий до зміни температури і вологості всередині інкубатора.

Гладка поверхня внутрішньої камери, зробленої з нержавіючої сталі, мінімізує контамінації та полегшує очистку.
Прилад оснащений системою УФ-рециркуляції повітря - 1 УФ-лампа і вентилятори, встановлені за задньою стінкою інкубатора, забезпечують деконтамінацію робочого об'єму інкубатора.

У стінці приладу вбудований зручний порт доступу для виведення проводів датчиків або приладів, встановлених в інкубаторі. Порт підігрівається окремо від інших стінок, щоб запобігти утворенню конденсату.

Прилад обладнаний системами виявлення помилок і повідомлень, що істотно знижує можливі ризики пов'язані з роботою приладу.

Прилад обладнаний системою «чорного ящика», записуючого такі дані, як температура, вологість і рівень CO2 у внутрішню пам'ять.

Також за наявності з'єднання з ПК по Bluetooth.

Діапазон встановлення температури +25°C ... +60°C
Робочий об’єм - 46 літрів
Інфрачервоний CO2 сенсор
Розміри внутрішньої камери - 350 × 310 × 385 мм
4920,00
Додаткова полиця84,00
Програмне забезпечення для ПК та Bluetooth адаптер186,00
Штатив для багаторівневої установки інкубаторів222,00